KLM Project Łukasz Murawski

NIP: 7971889534


e-mail: biuro@klmproject.pl

tel. 886 173 174

Konstrukcje reklamowe

     Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wymaganiom rynku postanowiliśmy rozszerzyć działalność o projektowanie i wykonywanie nośnikówreklama reklamowych.


     Projektujemy, wykonujemy, dostarczamy oraz montujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje:

- billboardy

- tablice reklamowe

- megaboardy

- telebimy

- pylony

- totemy

      Oferowane przez nas konstrukcje charakteryzują się bardzo wysoką jakością i estetyką wykonania, zaprojektowane są przez uprawnionego inżyniera konstruktora i spełniają polskie normy budowlane. Wykonujemy konstrukcje bezpieczne, estetyczne, trwałe i wykonane z optymalnych materiałów. Dbamy o najdrobniejsze detale. 


     Ofertę kierujemy do agencji reklamowych, agencji reklamy zewnętrznych oraz klientów indywidualnych poszukujących profesjonalnych konstrukcji reklamowych.

     Jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać oraz zamontować każdego typu konstrukcje reklamową. Nie boimy się wyzwań. Dążymy w tym co robimy do perfekcji.

     Podchodzimy indywidualnie do każdego z kontrahentów, pomagając wybrać najodpowiedniejszy dla niego nośnik Reklamy. Zdobyte doświadczenie pomaga nam spełniać oczekiwania klientów, nawet tych najbardziej wymagających.     

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!